Nerede çalışıyor olursanız olun, işletmenizi çalışır durumda tutmak ve uzaktan çalışanların, iş ortaklarınızın ve müşterilerinizin size ve birbirine erişimi sırasında güvenli bağlantı ihtiyacı artık kaçınılmaz hale geldi. Sentra size en güvenilir uzaktan erişim ve destek çözümleri sağlamaktadır.

Sentra uzaktan gerçekleştirilen toplantı, webinar, uzaktan eğitim ve uzaktan destek gibi birden fazla uzaktan ve en önemlisi güvenli erişim ihtiyacına çözümler sağlar. Çalıştığımız üreticiler ve on milyonlarca günlük kullanıcıyı, bir milyardan fazla müşteri etkileşimini ve yılda yirmi milyardan fazla sesli dakikayı destekleyen platformlarla, yalnızca modern çalışma biçiminden yararlanmaya değil, aynı zamanda esnek, dağıtık, mobil, verimli ve üretken ve modern çalışma yönteminin icra edilmesine yardımcı olmaktadır.Sentra uzaktan erişim çözümleri konusunda LogMeIn ürünleri yanında dünyanın önde gelen başka markaları ile de çalışmaktadır. Logmein çözümleri arasında

  • GoToMyPC,
  • GoToMeeting,
  • GoToWebinar,
  • GoToTraining ve
  • Uzaktan destek için kullanılan Rescue yer almaktadır.

Uzaktan güvenli erişim çözümleri hakkında bilgi almak için Sentra satış ekibi ile temas edebilir ya da info@sentra.com.tr adresine eposta gönderebilirsiniz.