IT sektöründe hızla değişen, gelişen teknolojilerle birlikte bilginin değeri, farklılaşma, uzmanlık ve esnek çözümlerle sürdürülebilir karlılıkları sağlamak kurumlar için hayati önem taşımaktadır.

Bu farkındalık ile Sentra Bilişim Teknolojileri olarak,  müşteri beklentilerinin doğru anlaşılması, doğru kaynaklara yönlendirilmesi, verimli, sürdürülebilir, esnek ve karlı yatırımlarla katma değer sağlayan iş çözümleri ve hizmetler sunuyoruz.

IT sektöründe bizi farklılaştıran, kaynakların doğru kullanımı, projelendirme ve proje yönetiminde uzmanlığımız ile sonuç odaklı teknoloji çözümlerinde uçtan uca anahtar teslim projelere odaklanmamızdır.

Değer odaklı kurumsal yaklaşımımızla IT sektöründe 20 yıldır edindiğimiz deneyim, bilgiden aldığımız güç ve güven ile esnek iş çözümlerinde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun, proje danışmanlığı, proje yönetimi ve bir sistem entegratörü olarak, ürün, çözüm ve hizmetler sunuyoruz.

Türkiye ve Uluslararası pazarda E-Kampüs ÇözümleriEnterprise MobilityDijital MedyaKampus Kart uygulamaları ve EntegrasyonuSistem Entegratörü olarak dünyada lider olan uluslararası teknolojileri geliştiren iş ortaklıklarımız ile güvenilir, kaliteli ve katma değerli hizmetler sağlıyoruz.

Uçtan uca anahtar teslim projelere odaklandığımız çözüm ve hizmetlerimizle kurumların tüm IT ihtiyaçlarını analiz ederek verimlilik esasına dayalı doğru sistemlerin kurulumunu, uygulamasını ve proje yönetimini gerçekleştiriyoruz.

İş Değerlerimiz;

Güven:

Güven esasına dayanan iş anlayışımız ile müşterilerimizin kendi iş alanlarında verimliliğini ve karlılığını sağlayan iş çözümleri sunmak.

Deneyime ve bilgiye dayanan uzmanlık:

Bilgi, deneyim ve uzmanlıklarımızla müşterilerimize beklentilerini karşılayan katma değerli çözüm ve hizmetler sunmak.

Doğru Analiz:

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru belirleyerek verimli ve karlı yatırımlar yapmalarını sağlamak.

Kalıcı Değer:

Uzmanlığımız, çözümlerimiz ve hizmetlerimle müşterilerimize kalıcı değer sağlamak.